SMBG10AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG10AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981860
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 35.3A@10/1000us 5uA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS