SMA6F64A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F64A-M3/H
JLCPCB Part #
C5919783
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
103V 200nA 4kW@8/20us 64V 71.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS