Y14870R20000D0W
MFR.Part #
Y14870R20000D0W
JLCPCB Part #
C7159088
Description
-65℃~+170℃ 1W 200mΩ Metal Foil Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount