Y5077200R000V9L
MFR.Part #
Y5077200R000V9L
JLCPCB Part #
C1492082
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS