SMA6F130A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F130A-M3/I
JLCPCB Part #
C7316572
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 130V 144V 1uA 207V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS