SMA6F11A-M3/6B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F11A-M3/6B
JLCPCB Part #
C6488982
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 11V 13.5V 21.5V 4kW@8/20us 5uA IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS