SMA6F28A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F28A-M3/I
JLCPCB Part #
C5919771
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 200nA 28V 31.1V 45.5V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS