RNC60H6981BRB14
MFR.Part #
RNC60H6981BRB14
JLCPCB Part #
C3444137
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors