SMA6F110A-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F110A-M3/H
JLCPCB Part #
C7011698
Package
DO-221AC(SLIMSMA)
Description
-55℃~+175℃ 110V 135V 177V、230V 1uA 4kW@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC(SLIMSMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS