SM6S15ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S15ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983981
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15V 18.5V 189A@10/1000us 24.4V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS