SM5S17ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S17ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3705376
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 130A 17V 18.9V 27.6V 3.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS