RN50C4322FBSL
MFR.Part #
RN50C4322FBSL
JLCPCB Part #
C3542255
Description
-65℃~+175℃ 43.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors