RNC55J1601BSR36
MFR.Part #
RNC55J1601BSR36
JLCPCB Part #
C1814177
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors