RL07S622JB14
MFR.Part #
RL07S622JB14
JLCPCB Part #
C1435227
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors