ERL3226R700FKEK500
MFR.Part #
ERL3226R700FKEK500
JLCPCB Part #
C3354266
Description
-65℃~+175℃ 1W 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors