RN60C2741FBSL
MFR.Part #
RN60C2741FBSL
JLCPCB Part #
C1428701
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors