BFC237662513
MFR.Part #
BFC237662513
JLCPCB Part #
C3788497
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 51nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS