Y112120K0000B0R
MFR.Part #
Y112120K0000B0R
JLCPCB Part #
C4182245
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 20kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount