RN70D3R30FB14
MFR.Part #
RN70D3R30FB14
JLCPCB Part #
C3476567
Description
-65℃~+175℃ 3.3Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors