RN70D9530FB14
MFR.Part #
RN70D9530FB14
JLCPCB Part #
C1413614
Description
-65℃~+175℃ 750mW 953Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors