TNPU1206392KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206392KAZEN00
JLCPCB Part #
C4100294
Description
-55℃~+125℃ 250mW 392kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS