RN55E2032BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E2032BRE6
JLCPCB Part #
C3378006
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors