CMF65191K00FKEK11
MFR.Part #
CMF65191K00FKEK11
JLCPCB Part #
C1404212
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS