RN70D3403FB14
MFR.Part #
RN70D3403FB14
JLCPCB Part #
C3554156
Description
-65℃~+175℃ 340kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors