RN70C1780FR36
MFR.Part #
RN70C1780FR36
JLCPCB Part #
C1801441
Description
-65℃~+175℃ 178Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors