CP00025R600KE66
MFR.Part #
CP00025R600KE66
JLCPCB Part #
C19338960
Description
-65℃~+275℃ 2W 5.6Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS