CP000551R00JE663
MFR.Part #
CP000551R00JE663
JLCPCB Part #
C1401157
Description
-65℃~+275℃ 51Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS