ERL2013R300FKEK500
MFR.Part #
ERL2013R300FKEK500
JLCPCB Part #
C3527936
Description
-65℃~+175℃ 13.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors