RN50C1870FR36
MFR.Part #
RN50C1870FR36
JLCPCB Part #
C3444060
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors