RN65E4700DB14
MFR.Part #
RN65E4700DB14
JLCPCB Part #
C1430391
Description
-65℃~+175℃ 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors