RN65D5901FB14
MFR.Part #
RN65D5901FB14
JLCPCB Part #
C1416495
Description
-65℃~+175℃ 5.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors