P0805Y56R2BNT
MFR.Part #
P0805Y56R2BNT
JLCPCB Part #
C3923036
Description
-55℃~+155℃ 200mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS