RN65D5201FB14
MFR.Part #
RN65D5201FB14
JLCPCB Part #
C1402876
Description
-65℃~+175℃ 5.2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors