RN65C2553BBSL
MFR.Part #
RN65C2553BBSL
JLCPCB Part #
C1430948
Description
-65℃~+175℃ 255kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors