RN65D2321FRSL
MFR.Part #
RN65D2321FRSL
JLCPCB Part #
C1797846
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors