RN65D2321FBSL
MFR.Part #
RN65D2321FBSL
JLCPCB Part #
C3471951
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors