RER50F18R0MC02
MFR.Part #
RER50F18R0MC02
JLCPCB Part #
C7338500
Description
18Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance