Y0793108K400T0L
MFR.Part #
Y0793108K400T0L
JLCPCB Part #
C1484036
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 108.4kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors