RN65D4321FRSL
MFR.Part #
RN65D4321FRSL
JLCPCB Part #
C1797079
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors