RN60E8062DBSL
MFR.Part #
RN60E8062DBSL
JLCPCB Part #
C3554683
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors