CP00031R000JB143
MFR.Part #
CP00031R000JB143
JLCPCB Part #
C3546652
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors