RN55C2802BRSL
MFR.Part #
RN55C2802BRSL
JLCPCB Part #
C1796691
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors