RN60E8062DRSL
MFR.Part #
RN60E8062DRSL
JLCPCB Part #
C3397937
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors