RN60E1001CBSL
MFR.Part #
RN60E1001CBSL
JLCPCB Part #
C1429059
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors