RN50E8062FBSL
MFR.Part #
RN50E8062FBSL
JLCPCB Part #
C1425811
Description
-65℃~+175℃ 50mW 80.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors