RN60C9762DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C9762DRSL
JLCPCB Part #
C1788320
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors