RN60C9762FRSL
MFR.Part #
RN60C9762FRSL
JLCPCB Part #
C1785266
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors