RN65E7771BB14
MFR.Part #
RN65E7771BB14
JLCPCB Part #
C1433469
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors