RN60C9762DBSL
MFR.Part #
RN60C9762DBSL
JLCPCB Part #
C1429762
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors