RN60E1301FB14
MFR.Part #
RN60E1301FB14
JLCPCB Part #
C1418247
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors